Stylowe bluzki na jesień by Insomnia

Sezon jesienny to najlepszy okres na to, aby zaopatrzyć się w typowo jesienne ubrania, z których pomocą można stworzyć naprawdę wiele stylizacji. Warto jednak wiedzieć, jakie elementy garderoby koniecznie należy wybrać, aby całość prezentowała się wyjątkowo. Z całą pewnością warto rozważyć wybór bluzek, ponieważ jest to element stroju tak uniwersalny, że warto mieć ich w swojej szafie jak najwięcej i na ich podstawie tworzyć stylizacje.

Jakie stylowe bluzki wybrać na jesień?

Z całą pewnością warto zwrócić uwagę na różnorodne fasony oraz kolory, które będą królować w tym sezonie. Jeśli chodzi o kolorystykę, to na pewno wskazać trzeba najbardziej typowe kolory, takie jak musztardowy, beże, czerń, czy bordo. Są to odcienie, które zawsze doskonale się sprawdzają i łatwo dopasować je do pozostałych elementów stroju. Fasony natomiast są bardzo luźne. Najlepszym wyborem są więc rzeczy typowo oversize lub o długich i luźnych rękawach. Dzięki temu całość prezentować się będzie bardziej w stylu basic.

Wybrane bluzki ze sklepu by Insomnia (byinsomnia.com/pl/72-bluzki-i-topy)

W ofercie sklepu znaleźć można wiele ciekawych fasonów, o które na pewno warto powiększyć swoją garderobę. Wśród nich, chociażby bluzki z delikatnymi nadrukami w formie napisów. Są one bardzo dyskretne, dzięki czemu sprawdzą się, zarówno w stylizacjach bardziej eleganckich, jak i w tych sportowych. Hitem są na przykład bluzki Megan, które ozdobione są firmowymi napisami by Insomnia. W podobnym tonie zachowane są bluzki na długi rękaw, które także posiadają napisy, choć nie są to już firmowe loga.

Z całą pewnością bluzki w luźnym stylu, typu oversize na pewno będą najlepszym wyborem na nadchodzącą jesień oraz zimę. Są one bardzo stylowe, ale wszystko zależne jest także od ich połączenia. Można zestawić je z bardziej eleganckimi dodatkami, co na pewno sprawi, że będą nadawały się do pracy, czy na wieczorne wyjścia, a można także ze sportowymi elementami garderoby, dzięki czemu będą one idealne do noszenia ich na co dzień, czy podczas weekendowych wyjazdów.