Fototapeta dla chłopca w królestwie młodego mężczyzny.

Każdy młody człowiek lubi posiadać pokój dopasowany do swoich zainteresowań i osobowości. To właśnie dzięki temu może wyrażać swój charakter, swoje pasje, a także przebywać w miejscu, które po prostu mu się podoba.

Reszta domu ma z reguły bardziej wyważony, uniwersalny charakter, i tam nie daje się dziecku za dużego wyboru co do stylistyki. W końcu reszta domu jest tak tworzona, aby była atrakcyjna dla wszystkich mieszkańców, nie tylko dla dziecka. Własny pokój jest więc miejscem wyrazu siebie i warto stworzyć dla chłopca taką przestrzeń, która pod każdym względem będzie dla niego atrakcyjna. Warto mu na to pozwolić, aby miał totalnie swój zakątek i pole do konstruowania swojego ja. Jednym ze sposobów wprowadzenia treści o swoich poglądach jest fototapeta z efektownym nadrukiem.

Tak naprawdę fototapeta dla chłopca może na przykład być przedstawieniem oświetlonego, światowej klasy stadionu, na którym gole strzela jego ulubiona drużyna piłkarska. Nie musi to być jednak tylko stadion, może być też na przykład motyw militarny czy związany z ulubioną grą komputerową. Młodszym chłopcom przypadną do gusta auta z filmu animowanego albo inne postaci z lubianej przez siebie bajki.  Kiedy wyrośnie z danego obrazu, łatwo można będzie zakryć starą fototapetę nową albo zerwać ją i po prostu odmalować ściany. Nie trzeba do tego nawet większej ekipy.